Warsztaty quillingu

W Bibliotece w Ratuszu 8 lutego kolejny raz odbyły się warsztaty rękodzieła. Tym razem uczestniczki poznawały metodę QUILLINGU, czyli techniki z rodzaju papieroplastyki służącej do tworzenia ozdób z wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt sprężystej spirali.

Panie tworzyły kartki okazjonalne, a w większości były to karki Wielkanocne.

Warsztaty rękodzieła cieszą się dużą popularnością , coraz więcej Pań uczestniczy w tych spotkaniach i poznaje różne sposoby ozdabiania.

Serdecznie dziękujemy Pani Jolancie Bireckiej za podzielenie się swymi umiejętnościami i poprowadzenie warsztatów quillingu a Pani Agnieszce Kupiec za prowadzenie poprzednich warsztatów z szydełkowania.

P1030049 Large Custom

P1030046 Large Custom