Naszym gościem był Wojciech Jagielski

5 czerwca gościliśmy Wojciecha Jagielskiego - wybitnego publicystę, wielokrotnie nagradzanego pisarza, reportera wojennego, autora bestsellerowych książek, m.in .: „Modlitwa  o deszcz”, „Wieże  z kamienia”, „Wszystkie wojny Lary”, „Trębacz z Tembisy. Droga do Mandeli”.  Jagielski przez całe swoje dziennikarskie życie zajmował się terenami objętymi konfliktami w Afryce, południowym Kaukazie  oraz Azji  Środkowej. Będąc świadkiem  różnych dramatów, konfliktów, przewrotów, spisał  historie, które jako czytelnicy  możemy poznać .  O swoich podróżach,  opowiadał bardzo interesująco i z dużym dystansem. Jako doświadczony reporter, nie oceniając, starał się obiektywnie przekazać informacje i ogromną wiedzę, którą niewątpliwie posiada.  Po spotkaniu był czas na autografy i indywidualne pytania.  Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze spotkać , zwłaszcza, że kolejna ciekawa książka szykuje się do druku.

DSCN2815 Large Custom