Warsztaty z psychologiem w Bibliotece w Ratuszu

W dniu 23 września w Bibliotece w Ratuszu odbyły się kolejne warsztaty w ramach projektu „Kulturalny Grodków, czyli rodzinnie  w bibliotece i nie tylko”. Tym razem z rodzicami i ich pociechami spotkała się p. Anna Szor-Bednarczuk - psycholog i specjalista ds. psychoterapii z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grodkowie. Tematem sobotniego spotkania było zagadnienie: „Jak czytanie i wspólna zabawa wpływa na rozwój dziecka”. Pani Ania omówiła, dlaczego warto czytać dzieciom i jakie książki dobierać do czytania. Poruszony był też temat współczesnej literatury dla dzieci. Omawialiśmy książki stworzone z myślą o wrażliwości dzieci, pomagające mówić w rodzinie o sprawach trudnych i o problemach w grupach rówieśniczych.

Bardzo dziękujemy p. Annie Szor-Bednarczuk, za poświęcony nam czas i zaangażowanie

w przygotowanie i poprowadzenie warsztatów.

20170923 112929 Large Custom

Dziękujemy Pani Jolancie Ilukowicz za poświęcony nam czas i zaangażowanie w przygotowanie i poprowadzenie warsztatów.