„Książka łączy pokolenia” w filii w Kolnicy

MiGBP W Grodkowie realizuje projekt Kulturalny Grodków, czyli rodzinnie w bibliotece o książkach i nie tylko”. Tym razem dwa spotkania z cyklu „Książka łączy pokolenia”, odbyły się 12 października w Publicznej Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Kolnicy. Seniorzy-członkowie „Kabaretu nie do zdarcia” zaprosili przedszkolaków, uczniów kl. I-III i kl. IV-VII do bajkowego świata książki „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”. Z podziałem na role i przebrani w barwne stroje wspaniale przeczytali fragmenty utworu oraz przypomnieli tekst Stefka Burczymuchy i  inne wiersze M. Konopnickiej.

plekol1

plekol2