Naszym gościem był Józef Mirowski

W wtorek 14 listopada gościem naszej biblioteki był Józef Mirowski, były grodkowianin, który przez lata był związany z grodkowską kulturą i oświatą; był m.in. dyrektorem grodkowskiego Liceum Ogólnokształcącego i przez pewien okres był kierownikiem naszej biblioteki.

Na wieczorze autorskim  pan Józef przedstawił nam swój pierwszy tomik fraszek „Skład zalet i wad”.

Były fraszki, anegdoty,  wspomnienia, a także możliwość spotkania się autora ze starymi  przyjaciółmi.

Spotkanie przebiegło w miłej, kameralnej atmosferze, po spotkaniu można było kupić tomik fraszek wraz z autografem autora.

DSCN3041 Large Custom