Urodziny Kubusia Puchatka

W tym roku obchodzimy 86 urodziny ulubieńca wszystkich dzieci Kubusia Puchatka. Oddział dla Dzieci w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Grodkowie z tej okazji odwiedziły przedszkolaki z PP nr 2 oraz uczniowie ze SOSZW w Grodkowie ( kl. ZET A 2 i ZET B, kl. I-III oraz Przysposobienia Do Pracy. Dzieci przybyły do biblioteki ze swoimi pluszowymi ulubieńcami: Kubusiami, Tygryskami, Kangurkami, Królikami, Prosiaczkami.

Jak na urodziny przystało odśpiewano solenizantowi „sto lat” i złożono życzenia. Uczestnicy obejrzeli film „Wielki napad na miód” i wysłuchali opowiadania „Dlaczego wszystko spada w dół?” Nauczyli   się też ulubionej mruczanki Kubusia. Dzieci kolorowały również postać Kubusia Puchatka i rozwiązywały zagadki. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku – miodu i ciasteczek.

IMG 0957 Custom

IMG 0992 CustomIMG 0963 Custom