Urodziny Pluszowego Misia

25 listopada na całym świecie Pluszowy Miś obchodzi swoje urodziny. W oddziale dla dzieci w grodkowskiej Bibliotece w Ratuszu także świętowaliśmy z tej okazji, wspólnie z przedszkolakami z sal 6, 10 i 11 z Przedszkola Publicznego nr 2 w Grodkowie, Przedszkolem Publicznym z Wierzbnika oraz uczniami kl. ZET B1 i ZET B2 ze SOSZW w Grodkowie. Było wspólne czytanie książki „Bajki o misiach z czterech stron świata”. Dzieci wymieniały też imiona misiów znanych im z książeczek i bajek telewizyjnych. Najbardziej znanym misiem okazał się Kubuś Puchatek, który bardzo lubi miodek. Później dzieci przeglądały książeczki i kolorowały swojego ulubieńca.

DSCN3677 Large Kopiowanie