Siódme "Kolędowanie pod Ratuszem"

W piątek 28 grudnia odbyło się już po raz siódmy „Kolędowanie pod Ratuszem”. Kolejny raz tradycyjnie w przerwie świątecznej mieliśmy okazję spotkać się w Rynku, by wspólnie pośpiewać kolędy, te najbardziej popularne i te mniej znane. Na scenie gościliśmy zespoły: dziecięce grupy wokalne z Ośrodka Kultury i Rekreacji w Grodkowie, „Kopiczanki” z Kopic, „Jeszkotlanki” z Jeszkotli, „Kokorycz” z Głębocka, Chór „Grodkovia”, burmistrz wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego. Serdecznie dziękujemy zespołom i mieszkańcom za udział, zapraszamy na kolejne spotkanie z kolędami w grudniu 2019 r.

OKR 6261 Custom