3loga

Zapraszamy na wystawę

Usługi i handel 2 Custom

„Wielkanocny decoupage”

W sobotę 24 lutego 2018 r. w Izbie Pamięci Ziemi Grodkowskiej odbyły się warsztaty „Wielkanocny decoupage”, zorganizowane przez Bibliotekę w Ratuszu. Tematem naszego spotkania były świąteczne ozdoby wielkanocne więc ozdabiałyśmy styropianowe jajka i wykonałyśmy proste kartki okolicznościowe. Z serwetkowych kwiatów i kwiatuszków Panie wyczarowały wspaniałe dzieła, które upiększą wielkanocne stroiki. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie warsztatowe!

20180224 102547 Custom

Warsztaty dla dzieci w Izbie Pamięci

Podczas tegorocznych ferii zimowych w Izbie Pamięci zostały zorganizowane warsztaty plastyczne dla dzieci. Spotkaliśmy się 17 i 24 stycznia. Podczas pierwszych zajęć dzieci wykonały papierowe lalki i zaprojektowały kolorowe ubrania dla nich. Na kolejnym spotkaniu  zadaniem uczestników zajęć było ozdobienie drewnianych podstawek i kartek okolicznościowych techniką decoupage. Dzieci przygotowały z serwetek wspaniałe kolorowe prace.

20180117 111015 Custom

Czytaj więcej: Warsztaty dla dzieci w Izbie Pamięci

Ferie 2018 w Izbie Pamięci

Ferie zimowe 2018

Warsztaty plastyczne dla dzieci i dla dorosłych

W środę 13 grudnia w Izbie Pamięci odbyły się świąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci i dla dorosłych, które poprowadziła Pani Marta Stopikowska - instruktor z Domu Kultury. Uczestnikami warsztatów byli uczniowie klas trzecich z PSP nr 3 w Grodkowie (wychowawcy: Pani Ewa Wójcika i Pani Renata Woroniecka). Dzieci razem z Panią Martą wykonały piękne bożonarodzeniowe ozdoby papierowe, które na pewno będą wspaniałą ozdobą świątecznych choinek. Natomiast podczas spotkania dla dorosłych powstały kolorowe ozdoby z filcu: gwiazdki, bałwanki, renifery, choinki i piernikowe chatki. Ich prace wspaniale się prezentują.

20171213 100904 Custom