3loga

Warsztaty plastyczne dla dzieci i dla dorosłych

W środę 13 grudnia w Izbie Pamięci odbyły się świąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci i dla dorosłych, które poprowadziła Pani Marta Stopikowska - instruktor z Domu Kultury. Uczestnikami warsztatów byli uczniowie klas trzecich z PSP nr 3 w Grodkowie (wychowawcy: Pani Ewa Wójcika i Pani Renata Woroniecka). Dzieci razem z Panią Martą wykonały piękne bożonarodzeniowe ozdoby papierowe, które na pewno będą wspaniałą ozdobą świątecznych choinek. Natomiast podczas spotkania dla dorosłych powstały kolorowe ozdoby z filcu: gwiazdki, bałwanki, renifery, choinki i piernikowe chatki. Ich prace wspaniale się prezentują.

20171213 100904 Custom