Odwiedź i polub Kulturalny Grodków na Facebooku!

 

kgsmall


 Odwiedź i polub Bibliotekę Facebooku!

 

1439384825 social facebook box blue


 

3loga

Logo BS

 

Bank Spółdzielczy Grodków - Łosiów z siedzibą w Grodkowie

 


 

 3.10 IBUK libraMaly 

Dostep do czytelni e-booków ze wszystkich komputerów w naszej bibliotece lub od Ciebie z domu - o szczególy pytaj w czytelni!

BIP

bip logo pomn1 grad

Warsztaty dla dzieci w Izbie Pamięci

Podczas tegorocznych ferii zimowych w Izbie Pamięci zostały zorganizowane warsztaty plastyczne dla dzieci. Spotkaliśmy się 17 i 24 stycznia. Podczas pierwszych zajęć dzieci wykonały papierowe lalki i zaprojektowały kolorowe ubrania dla nich. Na kolejnym spotkaniu  zadaniem uczestników zajęć było ozdobienie drewnianych podstawek i kartek okolicznościowych techniką decoupage. Dzieci przygotowały z serwetek wspaniałe kolorowe prace.

20180117 111015 Custom

 

 

Czytaj więcej: Warsztaty dla dzieci w Izbie Pamięci

Ferie 2018 w Izbie Pamięci

Ferie zimowe 2018

Warsztaty plastyczne dla dzieci i dla dorosłych

W środę 13 grudnia w Izbie Pamięci odbyły się świąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci i dla dorosłych, które poprowadziła Pani Marta Stopikowska - instruktor z Domu Kultury. Uczestnikami warsztatów byli uczniowie klas trzecich z PSP nr 3 w Grodkowie (wychowawcy: Pani Ewa Wójcika i Pani Renata Woroniecka). Dzieci razem z Panią Martą wykonały piękne bożonarodzeniowe ozdoby papierowe, które na pewno będą wspaniałą ozdobą świątecznych choinek. Natomiast podczas spotkania dla dorosłych powstały kolorowe ozdoby z filcu: gwiazdki, bałwanki, renifery, choinki i piernikowe chatki. Ich prace wspaniale się prezentują.

20171213 100904 Custom